Nevíte si rady s hromadou papírů, dokumentů a knih ve vašem životě?

 

Myslíte si, že tohle nikdy nepřeberete a neroztřídíte?

 

 

Potřebovali byste nějaký systém, ale nevíte, jak na to?

 

 

Tak to je skvělé, že jste právě tu :)

 

Pojďme využít jarní energii a pusťme se do všech papírů v našem domově, které společně projdeme a vytřídíme. 

Nemusíte se bát, úkoly jsou krátké, rychlé, ale zato viditelné!

 

Postupně se zbavíte spousty nepotřebných dokumentů, papírů, knih, přestanete si stěžovat na nedostatek prostoru a když najdete každé věci své místo, odpadne stres s jejich hledáním.

 

Získáte o nich mnohem větší přehled a uvolníte si místo pro něco nového! 

 • Představte si, že vejdete domů a přesně víte, kde co najdete.
 • V knihovně máte samé zamilované knížky.
 • Množství sešitů, bločků a obálek je tak akorát pro vaše potřeby.
 • Fotky máte uspořádané a rádi si je prohlížíte.
 • Dokumenty mají svoje složky a víte, kam pro ně sáhnout.
 • Všechny přebytečné papíry jsou pryč.

 

 

 

Líbí se vám ta představa?

Mám pro vás řešení.

Kurz "Zatočte s papírem" je podrobným návodem, jak se do toho krůček po krůčku pustit, aniž by vás to pohltilo. 

Jak kurz probíhá ?

 • Společně projdeme všechny oblastí vašeho domova, které jsou papírového rázu.
 • Po dobu 30 dnů dostanete ode mě do své emailové schránky každý druhý den jeden úkol.
 • Některé úkoly by vám neměly zabrat více než třicet minut, jiné mohou být o něco náročnější. Proto jsem se rozhodla jeden úkol rozložit na dva dny.
 • V každé oblasti získáte tipy, jak vytvořit systém na roztřídění a uchovávání dané oblasti papírů.
 • Zbavíte se nepotřebných, které už doma mít nechcete a některými drobnostmi můžete udělat i radost někomu jinému.
 • Zjednodušíme a vyčistíme tedy tu část vaší domácnosti, která se nějak dotýká papíru.
 • Ke každému úkolu dostanete návod, jak na to.

Cena kurzu je 490,- Kč

 

Máte zájem o kurz?

 

Napište mi na email

petra.baborovska@seznam.cz

Reference

Komu z nás se chce uklízet? A kompletní debordelizace, obzvlášť se dětmi, zní jako úplné sci-fi! Každopádně i pro mě je poslední roky téma recyklace a vyřazování nepoužívaných a nenošených věcí velkým tématem. A papíry jsem neměla v pořádku snad nikdy, proto jsem se do kurzu přihlásila. Netušila jsem, kolik papíru může člověk doma mít! A zároveň by mě nenapadlo, jak blahodárné je zbavit se všech zbytečných účtenek, časopisů, fotek, návodů k použití, atd. Kurz bych doporučila všem, kteří si chtějí zorganizovat svůj domácí i osobní prostor. Neříkám, že jsem vše splnila v termínu a všechny činnosti dokončila, ale už vím, jak na to. A budu směle pokračovat dál.
Klára Vrtalovámaminka dvou dětí na cestách
"Všichni to známe. Hromadíme spoustu papírů pro případ "co kdyby" a ve většině případů se k nim stejně nikdy nevrátíme. A pak přijde nějaký impuls. Impuls, který nám zavelí, že je třeba něco s tím konečně udělat. Pro mě osobně to byla svatba dcery. Kurz Petry se ke mně dostal v pravý okamžik a tak jsem se do třídění pustila s vervou. Přiznám, že nejtěžší bylo třídění knih a fotografií, ale i v této kategorii jsem ušla, díky tomuto kurzu, pořádný kus cesty. A neskutečně se mi ulevilo, i když vím, že mě ještě kus cesty čeká. Pokud i vy chcete vytvořit ve svém životě prostor pro něco nového, je tento kurz to pravé i pro vás!
Mgr.Lenka Bílkovámentorka, lektorka, koučka www.lenkabilkova.cz
Zatočit s papírem jsem plánovala už dlouho, ale stále jsem to odkládala. Nevěděla jsem z kterého konce začít. Doufala jsem, že mi kurz pomůže najít nějaký systém jak se s papírovým balastem vypořádat. A to se splnilo! V kurzu je "papírový strašák" rozporcován na 15 tematických oblastí, které se dají zpacifikovat - některé snadno, jiné obtížněji. Záleží na osobním odhodlání každého. Já sama jsem kurz v termínu nestihla, ale to vůbec nevadí. Mám svoje tempo a vím, na které oblasti se ještě potřebuji zaměřit. Kurz doporučuji všem, kteří chtějí s papírem zabojovat, ale neví, jak s tím začít prakticky. Návod jak na to v kurzu opravdu dostanou.
Marcela Krejčířovámatka dvou dětí

Možná vás napadlo pár otázek...

Kdy se mohu do kurzu přihlásit?

Do kurzu je možné přihlásit se kdykoliv, ale za narozeninovou cenu pouze do čtvrtka 18. 3. 2021 do půlnoci. První úkol je vždy poslán následující den po připsání platby.

 

Co konktrétně kurz obsahuje za úkoly?

Jednotlivé úkoly jsou z různých míst našeho domova, které mají papírový charakter. Každé dva dny se budeme věnovat jedné oblasti, ve které zjistíme, co ponechat, co protřídit a vymyslíme nějaký vhodný skladovací systém.  

 

Co když nebudu stíhat nastavené tempo?

Některé úkoly by vám neměly zabrat více než 30 minut, jiné budou náročnější. Protože někteří účastníci kurz nedokončili v termínu, ponechala jsem na každý úkol dva dny, abyste měli větší komfort při jejich plnění a dotáhli je do konce. Pokud se i přesto stane, že úkol bude pro vás náročnější, je možné zvolit dva postupy. Pokračovat v započatém úkolu do dalšího se pustit až po dokončení rozpracovaného úkolu. Nebo nechat úkol rozpracovaný, začít nový úkol na daný den a k rozpracovanému se vrátit v den, kdy bude nějaký jednodušší úkol. Lehčí a náročnější úkoly se střídají.

 

Co když některé dny nebudu doma?

Úkoly zůstanou ve vaší emailové schránce, tudíž je možné úkol přeskočit a vrátit se k němu v den, kdy budete mít více času nebo můžete pokračovat.

Garance

Věřím, že kurz vám může přinést obrovskou změnu a posun ve vašem životě.

Pokud i přesto váháte, nabízím vám garanci 14 dní na vrácení peněz, pokud z jakéhokoliv důvodu budete cítit, že kurz není zrovna pro vás.

Máte ještě dotazy?

Napište mi na emailovou adresu petra.baborovska@seznam.cz a já je ráda zodpovím.