Co s dětskými výkresy?

Také se vám tají dech, když vaše dítě vám donese vlastnoruční výtvor? Nádhera… říkáte si, to si musím nechat na pořád. Postupně přibývají další a další a vaše desky se plní a brzy je z toho exploze a vy s tou kupou už nevíte, co dělat.

S dětskou tvorbou je to podobné jako s fotkami. Váží se k nim hodně naše emoce, speciálně pokud obrázky ukazují nás, naši rodinu nebo jak nás má naše dítě rádo.

My jsme nejprve tvorbu každého dítěte dávali do kufříčku. Ten byl ale brzo plný. Zakoupili jsme tedy síť a začali vše věšet na ni. Ta byla ale brzo také zaplněna a tak jsme přemýšleli, co dál.

Nakonec jsme pořídili obyčejné šanony s průhlednými eurodeskami a začali výkresy řadit do nich. Domluvili jsme se s dětmi, že šanon ponecháme pro každého pouze jeden. A až bude plný, tak společně vybereme obrázek, který již tam je dlouho a můžeme ho nahradit nějakým novým.

Pokud by nám i přesto bylo líto obrázek vyhodit, můžeme si ho vyfotit či naskenovat a uložit do počítače.

I dárečky a výtvory od dětí nelze skladovat do nekonečna 🙂

Petra Baborovská
Mou vášní je pomáhat lidem zorganizovat jejich život, zlepšovat jejich domov, zbavit se nepotřebného, aby žili v harmonii sami se sebou a svým prostředím. Jsem autorkou kurzu 15 kroků k očistě domova a kurzu Zatočte s papírem , e-booku zdarma Jak si uklidit ve svém diáři a Inspiračních karet na zbavení se nepotřebného a Kartiček pro děti na pomoc s úklidem pokojíčku. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře