Adventní kalendář, který si váš byt zamiluje

Výroba či nákupy adventních kalendářů jsou v plném proudu. Internet se hemží návody na adventní kalendáře a snad téměř každá rodina nějaký pořizuje dětem nebo dokonce pro ně vyrábí svůj vlastní. Přemýšlíme, jaký pořídit, co tam dát, jak ho mít letos zajímavý a krásný, pokud možno bez sladkostí.

Většinou ho ale máme spojený pouze s dětmi, nás obvykle mine.

Ale co kdyby to letos bylo trochu jinak. Co si letos vyrobit adventní kalendář, který vám pomůže proměnit váš byt?

Advent trvá 4 týdny, to je celých 21 dní. Pojďme si společně vytvořit kartičkový adventní kalendář, kde místo sladkostí bude jeden úkol na vyřazení 3 věcí. Pokud tedy začnete dle adventního kalendáře, vyřadíte do Vánoc 63 nepotřebných věcí!

A to už je pěkná odměna pro váš byt!

A jak ho tedy vytvořit? Můžete si vymyslet vlastní kartičky nebo použít inspirační karty, které jsem pro vás vytvořila já. Karet je celkem 64, tudíž je dost možností si vybrat ty pravé zrovna pro vás.

Kartičky můžete dát do obálek, pověsit na šňůrku na kolíčky, vložit do kapsiček hotového kalendáře, nápadům se  meze nekladou.

A pokud byste do toho chtěli zapojit i děti, pro ty mám letos kartičky s housenkou Julinkou. Pokud i oni si každý den vytáhnou kartičku, bude před Vánoci i jejich pokojíček připraven na příchod Ježíška s volným místem pro nové hračky. A housenka Julinka jim v tom moc ráda pomůže.

Přeji hodně radosti z vlastní tvorby a ať je čas do Vánoc opravdu radostný!

Petra Baborovská
Mou vášní je pomáhat lidem zorganizovat jejich život, zlepšovat jejich domov, zbavit se nepotřebného, aby žili v harmonii sami se sebou a svým prostředím. Jsem autorkou kurzu 15 kroků k očistě domova a kurzu Zatočte s papírem , e-booku zdarma Jak si uklidit ve svém diáři a Inspiračních karet na zbavení se nepotřebného a Kartiček pro děti na pomoc s úklidem pokojíčku. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře