Potřebujete více místa v knihovně? Udělejte si ho!

Miluji knížky a ráda si je kupuji. Řadu let jsem chodila do knihovny, ale většinou knihy, o které jsem měla zájem, byly půjčené, nebo je knihovna vůbec neměla. Knížky byly vždycky mým společníkem a je to jedna z věcí, za kterou ráda utrácím.

Jenže i knížky dokáží zabrat velké množství místa, a pokud nemáte obrovský dům se spoustou místností, ale bydlíte v bytě, kam se prostě více než tři knihovny nevejdou… tak jednou to místo dojde.

Tohle jsem začala řešit i já. Chci mít své knížky, ale kam je dát. Když jsem koukla do knihovny pořádně, zjistila jsem, že něco by se s tím dalo dělat. V jedné polici polici jsem objevila několikero zpěvníků, v další zase plno kuchařek. A byla jasná volba, co musím zredukovat.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V každém zpěvníku se mi líbí pár písniček, ale co ten zbytek? Proč by tedy měly zabírat půl police?

Dva zpěvníky již byly na rozpadnutí, z těch jsem vytrhala písničky, co jsem chtěla, ze zbylých udělala kopie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

A pak už stačily desky s kroužky a pár eurodesek. A z hromady zpěvníků mám jeden a vše při ruce. A co s těmi zpěvníky, co již nepotřebuji? Některé mám v plánu prodat, jiné daruji.

copy-of-sons

Teď se chystám na kuchařky!

Co vy, máte taky nějaké tipy, jak získat více místa v knihovně? Napište je do komentářů pod článek!

Petra Baborovská
Mou vášní je pomáhat lidem zorganizovat jejich život, zlepšovat jejich domov, zbavit se nepotřebného, aby žili v harmonii sami se sebou a svým prostředím. Jsem autorkou kurzu 15 kroků k očistě domova a kurzu Zatočte s papírem , e-booku zdarma Jak si uklidit ve svém diáři a Inspiračních karet na zbavení se nepotřebného a Kartiček pro děti na pomoc s úklidem pokojíčku. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře